Аэропорты: Харьков, Львов, Запорожье, Борисполь (ЗОД)

Новости

читать все

PAVO Group

Частное предприятие PAVO GROUP было основано в 1990 году.
PAVO GROUP имеет самую большую сеть магазинов беспошлинной торговли Duty Free (дьюти фри), расположенных на территории крупнейших Международных Аэропортов Украины:
"Борисполь" - Зал официальных делегаций,
"Запорожье",
"Львов",
"Харьков".
В состав компании также входят подразделения, которые занимаются туристическим бизнесом и бронированием билетов.

читать дальше »

PAVO ожерелье

Правила користування сервісом, що надасть можливість отримати знижку на товари в магазинах Pavo Duty Free

  10

ПП "Pavo Group", що є власником сайту www.pavo.ua, метою якого є ознайомлення користувачів з асортиментом продукції мережі крамниць Pavo Duty Free, що знаходяться в міжнародних аеропортах м.Львів, м.Харків, м.Бориспіль (ЗОД), м.Запоріжжя.

Сайт виконує функцію демонстрації товару, а послуга «Pre-order» (попереднього замовлення) не являється угодою купівлі-продажу, що укладається безпосередньо на території крамниць Pavo Duty Free.

Для активації послуги «Pre-order» (попереднього замовлення) необхідно:
- Здійснити замовлення не пізніше ніж за 12 годин до вильоту;
- Обрати необхідні товари на сайті www.pavo.ua  
(при виборі товарів вказати вірний аеропорт/місто вильоту, оскільки ця інформація важлива для онлайн підтвердження залишків обраної вами позиції)
- Обрані вами товари будуть чекати в магазині Pavo Duty Free

Duty Free  - це вид роздрібної торгівлі, що знаходиться в зоні митного контролю і в свою чергу звільняється від сплати деяких видів податків. Товар, представлений в мережі крамниць Duty Free компанії Pavo Group є на 100% оригінальним і отримується безпосередньо від виробників, постачальників та офіційних дистриб’юторів. Зображення та опис товару на сайті може дещо відрізнятись від оригіналу, проте повністю відповідає ринковим стандартам.

Натиснувши кнопку ЗАМОВИТИ на сторінці обранного Вами товару, на сайті www.pavo.ua, Ви маєте можливість отримати знижку «до 10%*» на деякі групи товарів, а саме: імпортний алкоголь, парфумерія та косметика, продовольчі товари, аксесуари.

* - Детальну інформацію щодо відсотка знижки на конкретну позицію Ви можете дізнатись у продавця-консультанта;
- Знижка не розповсюджується на алкоголь національного виробництва;
- Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями, що існують на момент здійснення покупки.

Також слід зазначити, що ціна на обраний Вами товар може змінитись в день відльоту і дійсною буде та ціна, яка буде вказана на момент придбання і оплати товару безпосередньо в одній з крамниць Pavo Duty Free. Також це стосується і наявності товару в момент оформлення замовлення та в момент оплати його в магазині, оскільки замовлення товарів через наш сервіс не наділене функцією бронювання.

Також, згідно з чинним законодавством України, спиртні напої не відпускаються особам, молодшим 21 року, а тютюнові вироби - особам молодшим 18 років.

Важливо! Попереднє замовлення слід зробити не пізніше 12-ти годин до часу вильоту, це дасть можливість персоналу заздалегідь підготувати Вам замовлення.

Дякуємо за увагу.