Airports: Kharkiv, Lviv, Zaporozhye, Borispol (hod)

News

read all

PAVO Group

PE PAVO Group was founded in 1990. Since its establishment, the Company is very fast expanded its
activities from organization air travel to the development of a tourist destination and creating in 1997 a
Chain of Duty Free stores.
Currently PAVO Group is the largest Chain of Duty Free stores in Ukraine, located on the territory of the
international airports: Boryspil (Hall of official delegations) Kharkiv, Lviv, Zaporizhya

 

PAVO ожерелье

 

 

Правила користування сервісом, що надасть можливість отримати знижку на товари в магазинах Pavo Duty Free

  10

ПП "Pavo Group", що є власником сайту www.pavo.ua, метою якого є ознайомлення користувачів з асортиментом продукції мережі крамниць Pavo Duty Free, що знаходяться в міжнародних аеропортах м.Львів, м.Харків, м.Бориспіль (ЗОД), м.Запоріжжя.

Сайт виконує функцію демонстрації товару, а послуга «Pre-order» (попереднього замовлення) не являється угодою купівлі-продажу, що укладається безпосередньо на території крамниць Pavo Duty Free.

Для активації послуги «Pre-order» (попереднього замовлення) необхідно:
- Здійснити замовлення не пізніше ніж за 12 годин до вильоту;
- Обрати необхідні товари на сайті www.pavo.ua  
(при виборі товарів вказати вірний аеропорт/місто вильоту, оскільки ця інформація важлива для онлайн підтвердження залишків обраної вами позиції)
- Обрані вами товари будуть чекати в магазині Pavo Duty Free

Duty Free  - це вид роздрібної торгівлі, що знаходиться в зоні митного контролю і в свою чергу звільняється від сплати деяких видів податків. Товар, представлений в мережі крамниць Duty Free компанії Pavo Group є на 100% оригінальним і отримується безпосередньо від виробників, постачальників та офіційних дистриб’юторів. Зображення та опис товару на сайті може дещо відрізнятись від оригіналу, проте повністю відповідає ринковим стандартам.

Натиснувши кнопку ЗАМОВИТИ на сторінці обранного Вами товару, на сайті www.pavo.ua, Ви маєте можливість отримати знижку «до 10%*» на деякі групи товарів, а саме: імпортний алкоголь, парфумерія та косметика, продовольчі товари, аксесуари.

* - Детальну інформацію щодо відсотка знижки на конкретну позицію Ви можете дізнатись у продавця-консультанта;
- Знижка не розповсюджується на алкоголь національного виробництва;
- Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями, що існують на момент здійснення покупки.

Також слід зазначити, що ціна на обраний Вами товар може змінитись в день відльоту і дійсною буде та ціна, яка буде вказана на момент придбання і оплати товару безпосередньо в одній з крамниць Pavo Duty Free. Також це стосується і наявності товару в момент оформлення замовлення та в момент оплати його в магазині, оскільки замовлення товарів через наш сервіс не наділене функцією бронювання.

Також, згідно з чинним законодавством України, спиртні напої не відпускаються особам, молодшим 21 року, а тютюнові вироби - особам молодшим 18 років.

Важливо! Попереднє замовлення слід зробити не пізніше 12-ти годин до часу вильоту, це дасть можливість персоналу заздалегідь підготувати Вам замовлення.

Дякуємо за увагу.