У PAVO ОХОЛОДЖЕНА КАВА Starbucks® ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ВАС

30.07.2019

  Найбільш уважні вже знають, а іншим зараз розповімо, що літо 2019 р. ознаменувалось появою в асортименті товарів українських магазинів дьюті фрі PAVO унікальної кави від американського бренду STARBUCKS®.

Представлена ​​лінійка охолодженої кави Starbucks® Chilled Classics and Doubleshot® виробляється з тих же кавових зерен, що і в кав'ярнях.

Отже, детальніше ...

- STARBUCKS® Caffe Latte 0.22l В основі цього напою лежить багатий і насичений еспрессо Starbucks®. Він змішаний з потрібною кількістю молока для чудово сміливого моменту, натхненного напоями, якими насолоджуються в кав'ярнях по всьому світу.

- STARBUCKS® Capuccino 0.22l З меншою кількістю молока, ніж у Латте, Капучино пропонує сильніший смак еспресо і розкішну текстуру.

- STARBUCKS® Caramel Macchiato 0.22l Зроблений зі Starbucks® Espresso Roast, охолоджений Карамельний      Маккіато є приємною сумішшю жирного еспресcо, вершкового молока і маслянистого, солодкого карамельного смаку.

- STARBUCKS® Skinny Latte 0.22l Охолоджена суміш еспресcо Starbucks® і молока без лактози, а також без додавання цукру.

- STARBUCKS® Doubleshot® 0.2l Щоб провести свій день унікально, насолоджуйтеся Starbucks Doubleshot® Espresso - чудовою сумішшю Starbucks® з сертифікованого Espresso Roast і молока. Також є молочний продукт без додавання цукру (містить природний цукор) в жерстяній банці.

Компанія Starbucks - провідний світовий роздрібний продавець кави та лідер з промислового обсмажування кавових зерен, а також всесвітньо відомий бренд з мережею кав'ярень, що нараховує більше 24 тисяч закладів по всьому світу. Компанія була заснована в 1971 році в Сіетлі, США (Seattle, Washington, United States).

Відкривайте для себе нові поєднання смаків в вашому Duty Free PAVO:

Міжнародний Аеропорт "Львів ім. Д. Галицького" - 2-й поверх;
Міжнародний Аеропорт "Харків" - 2-й поверх;
Міжнародний Аеропорт "Запоріжжя" - 2-й поверх;
Міжнародний Аеропорт "Бориспіль" (Зал офіційних делегацій) - 2-й поверх;

starbucks mobile