Укр | Рус | Eng
Мережа магазинів безмитної торгівлі Duty Free

Скайшоп

ПАВО ГРУП спільно з авіакомпаніями партнерами Azur Air Україна  та YANAIR здійснюють програму Skyshop.

Торгівельний сервіс доступний на чартерних міжнародних рейсах: авіакомпанії "Azur Air Україна" по напрямах: з Борисполя до Іспанії, Болгарії, Туреччини, Єгипту та Тунісу.

Авіакомпанія "YANAIR" виконує  виконує прямі регулярні рейси: Київ - Тбілісі, Київ - Батумі, Київ - Тель-Авів, а також чартерні рейси: Київ - Шарм-ель-Шейх, Київ - Бургас, Київ - Марса Алам, Київ- Анталія, Київ - Хургада, Київ - Попрад, Київ - Кіттіла.

Пасажирам доступний сервіс аркуша бажань вподобаних товарів, які  спеціально відібрані для бортової торгівлі. Ознайомитися з асортиментом товарів можна у електронному каталозі Skyshop. Придбати бажані товари можна в такий спосіб:

Azurair 

- на сайтіне пізніше, ніж за дві доби до вильоту,

- за телефоном 050 471 85 80.

Оплата товарів можлива готівковими  (UAH, USD, EUR).

YanairЯкщо ви змінили своє рішення по позначених вами товарах на борту літака, ви можете сплатити і отримати бажані товари частково, або відмовитися від аркуша бажань повністю.

Асортимент постійно оновлюватиметься і розширюватиметься, щоб увазі пасажирів пропонувалися лише найактуальніші і популярніші товари за вигідними цінами.

До ваших послуг цілодобово працює відділ бронювання і продажу авіаквитків по всіх напрямах, а також пропонуються послуги страхування в подорожі.

Контактний телефон 050 328 95 34.

Бажаємо вам вдалих покупок та приємного відпочинку.